Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Rotační, pevné a speciální držáky nástrojů

Jelikož víme, že k vysoce produktivním technologiím třískového obrábění je zapotřebí mimo výkonných a spolehlivých strojů také kvalitní příslušenství umožňující dosáhnout maximálních výkonů a možností, tak od roku 2004 spolupracujeme s Italským výrobcem nástrojových držáků, který je lídrem ve vývoji inovativních řešení.

Díky naší spolupráci jsme vždy schopni uspokojit zákazníky i s netradičními požadavky na upnutí nástrojů a ve vývoji technologie. Poskytujeme zákazníků kompletní služby vyškolenými techniky a to jak v pomoci s uvedením nového držáku do výroby (programování, obsluha, servis), tak s konstrukcí speciálního řešení. Prodejem to pro nás prostě nekončí. Na všechny nabízené produkty poskytujeme plnou záruku 2 roky a samozřejmostí je i pozáruční servis (a to i na produkty jiných dodavatelů, viz. repasování nástrojových držáků uvedené níže).


 

M.T.-MARCHETTI – výrobce pevných a rotačních (poháněných) nástrojových držáků s více jak 40-ti letou tradicí. Držáky jsou vyráběny jak ve standardních provedeních (tak jak jsou definovány výrobci strojů), tak ve speciálních konstrukcích šitých na míru dle výkresové dokumentace vyráběného dílce. Pravidelně, každoročně uvádíme na trh nové, zcela výjimečné řešení pro obrábění dle nejmodernějších trendů. Mezi největší odlišnosti v konstrukci je fakt, že všechny dosedací plochy pod ložiska a ozubená kola jsou s keramickým povlakem. Všechna ozubená kola jsou vyráběná v mateřském závodě a jsou „zabíhaná“ vždy v páru dohromady a v tomto páru vždy montovaná. Žádné komponenty nejsou nakupované u třetích stran.


Více než 8 000 produktů v našem katalogu

S více než 8 000 různými modely k dispozici, M.T. může nabídnout kompletní řadu statických a poháněných držáků nástrojů, které uspokojí všechny možné potřeby obrábění. Máme k dispozici produkty pro všechny prestižní značky soustruhů se šikmým vedením, a to jak s čelními nebo obvodovými nástrojovými hlavami, tak také pro soustruhy s plochým vedením, jakož i pro vícevřetenové a švýcarské typy.

Statické držáky nástrojů, které jsou k dispozici v našem katalogu, zahrnují standardní i speciální provedení, jako jsou držáky vícenásobných vyvrtávacích tyčí, držáky antivibračních tyčí, držáky čelních nástrojů, držáků s Capto upínáním a to s vnitřním nebo venkovním přívodem chladicí kapaliny.

Poháněné držáky nástrojů, které jsou k dispozici v našem katalogu, zahrnují standardní i speciální provedení, s kleštinou ER nebo frézovacím trnem, Weldonem či systémem rychlé výměny jako je Capto nebo MTSK.

Výběrem M.T. držáky nástrojů můžete optimalizovat parametry obrábění, používat stroj na maximální úrovni jeho potenciálu.

Můžete provádět složité obrábění s více nástroji, zkrátit dobu seřízení a počet sestavení nástrojů pro výrobu dílů, a tím dosáhnout vyšší úrovně přesnosti a snížení nákladů. Parametry obrábění můžete optimalizovat pomocí stroje na vrchol jeho potenciálu.