Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Co vlastně nabízíme?

Jednou ze služeb, kterou společnost MT-TECH CZ s.r.o. poskytuje svým zákazníkům je tvorba technologií výrob dílců, tzv. na klíč. Pod pojmem „na klíč“ se skrývá: od dodání výkresů zákazníkem až po seřízení vlastní výroby a výroby ověřovací série dílců a to pro všechny typy frézovacích, soustružnických i multifunkčních strojů.

Součástí technologie může být i školení řídících systémů Fanuc a Mitsubishi pro programování a obsluhu.

Pro námi navržené technologie dodáváme i nástrojové balíky, upínače a přípravky. Nástroje a standardní upínače navrhujeme a používáme od předních světových výrobců, např. Sandvik, Walter, Seco, Iscar, Ceratizit, Kennametal, Arno, Lang, Chick, Gerardi, Nikken, SMW-Autoblok, MT-Marchetti, Kitagawa, WTO, EWS, atd.. Při rozhodování o nejvhodnějším složení dodavatelů nástrojů a upínačů pro daný projekt klademe velký důraz hlavně na dobré zkušenosti a spolupráci dodavatele s koncovým zákazníkem. V případě potřeby použití speciálních přípravků používáme vlastní konstrukci a výrobu.

Mezi naše vážené zákazníky patří např. DMG MORI, MAZAK, IMTOS, NEWTECH a další, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Spolupracujeme také s firmami z automobilového, energetického a leteckého průmyslu, ale také s výrobci různých komponentů, tzv. „na zakázku“, nástrojárnami, výrobci armatur a dalšími. 


Příklad použití