Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Upínání nerotačních dílů

Upínací systémy Chick se soustředí na eliminování neefektivních časů obrábění na CNC obráběcích strojích. Toto dosahujeme zejména jednoduchým a rychle přestavitelným způsobem upínáním dílů. Našimi zákazníky jsou hlavně úspěšné společnosti, které chtějí řešit komplexně technologii výroby dílů a tím vydělat více peněz.
Co Vám můžeme nabídnout: 

  • zkrácení seřizovacích časů, zkrácení upínacích časů, zvýšení výrobních kapacit, snížení počtu upnutí pro kompletní obrobení dílu
  • zvýšení opakovatelné přesnosti upnutí, možnost upnutí jakkoliv tvarově složitého dílu, možnost výroby upínacích segmentů dle vlastního návrhu

Naše kompletní "Qwikchange" příslušenství nabízí flexibilní, vysoce produktivní a cenově dostupné řešení upínání dílů.


Chick Workholding Solutions – v šedesátých letech se začala firma CHICK zabývat zakázkovou výrobou dílů a velmi rychle se začala odlišovat od svých zákazníků speciálním řešením výroby složitých dílů s velmi úzkými tolerancemi. V polovině osmdesátých let, kdy CNC výroba nastoupila do segmentu výroby dílů a začali se nabízet různé varianty strojů, se společnost CHICK zaměřila na výrobu moderního upínání obrobků. Díky mimořádným nápadům a angažovanému týmu odborníků se v průběhu času objevila unikátní produktová rodina upínacích systémů obrobků CHICK.

 


Kompletní rodina upínačů

„Společnost CHICK již zavedla některé průlomové inovace v oblasti upínacích zařízení, jako jsou rychloupínací čelisti QwikCHANGE, sériové dvojité upínání, funkce třetí ruky pro upínání a uvolňování obrobků jeden po druhém, a nakonec i zcela nový OneLOK v oblasti svěráků.

V nabídce nechybí jednoduché a dvojité sveráky, upínací věže, upínače pro čtvrté osy vertikálních strojů, či ratrové desky plnící funkci nulových bodů. U všech produktů je samozřejmostí rychlovýměnný systém upínání čelistí a to jak pro tvrdé a měkké čelisti, které můžou být osazeny systémem upínacích grippů.