Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Multi Lok

MultiLOK - věže CHICK otevírají nový rozměr možností upnutí dílů na horizontálních, 5osých a vertikálních strojích (viz podsystém indexování).

Ať už se jedná o upnutí jednoho dílu nebo vícenásobné upínání, je díky unikátní konstrukci rychlovýměnného systému čelistí výrazně uspořen čas seřízení při změně obrobků a procesů výroby. Systém jednoduché výměny je ideálním pro sériovou výrobu dílů.


Snadná výměna

Vysoká funkčnost systémů MultiLOK při seřizování Nenáročná výměna celých palet strojů nebo upínacích sestav. K tomu přispívá i snadná výměna čelistí na věži - během několika minut lze bez použití síly přestavit celé zařízení.

Přesná výroba

V ideálním případě jsou tvary zařízení a referenční body zaneseny do obráběcího stroje - to umožňuje snadnou kontrolu při vícestranném obrábění dílů.


Vložení jednou rukou

Funkce “třetí ruky” umožňuje vkládání obrobků v jeden po druhém při využití pouze jedné ruky. To umožňuje operátorovi soustředit se na přesné polohování obrobků do systému a zabraňuje kolizím z důvodu nepřesného uložení.

Snadné čištění

Díky velmi uzavřenému designu MultiLOK je dosaženo dlouhého a bezproblémového použití stroje. Třísky jsou dobře odváděny z místa řezu a tím jsou prodlouženy intervaly mezi čištěním.


Velká škála rozměrů a tvarů

Systém MultiLOK je k dispozici v šesti velikostech. V kombinaci se základní deskou specifikovanou pro daný stroj (výkša a rozměr), tak aby byl optimálně využitý pracovní prostor nejběžnějších horizontálních, 5-osých a také vertikálních strojů (viz subsystém indexerů). Speciální systémy MultiLOK (viz níže) otevírají další možnosti použití jak v kompaktních pracovních prostorech, tak i ve velmi malých nebo velmi velkých obráběcích strojích. Upínací věže od firmy CHICK - vždy to pravé řešení pro váš úspěch.


Čelisti a palety

Všestrannost systému Chick MultiLOK je patrná i v množství příslušenství. K dispozici jsou sady čelistí pro dvojité nebo jednoduché upínání, upínací palety, čelisti s ocelovými hroty a modulární upínací desky QwikStak. Kromě standardní velikosti čelistí jsou k dispozici široké, vysoké nebo nadrozměrná varianty. Vždy vhodně navržené pro vaši aplikaci. Všechny verze lze opakovaně vkládat do systému. Výměna vždy proběhne v minutách na místo hodin.