Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Indexer Subsystem

Indexer Subsystem

Přizpůsobením upínací věže CHICK na otočný stůl CNC stroje je možné převést výhody horizontálního obráběcího centra, zejména možnost vícestranného opracování obrobku, na vertikální stroj.

Pomocí speciální příruby lze upínací věže připevnit téměř ke každému stávajícímu otočnému stolu. Lepší využitelnost pracovního prostoru, spolu se zvýšeným technickým potenciálem stroje a následným sníženým seřizovacím časem stroje, zvýší vaši produktivitu na novou úroveň.


Rychlá výměna dílů

Jednoduché a rychlé vícenásobné upnutí na jedné straně věže výrazně snižuje čas výměny obrobku a tím i prostoje stroje.

Nižší počet výměn nástrojů

Možnost upnout několik dílů a pracovat na více stranách v jednom upnutí snižuje počet výměn nástrojů a tím výrobní náklady na jeden obrobek.

 


Vysoká přesnost výroby

Díky možnosti obrobení dílů z více stran při jednom upnutí je zaručena vyšší přesnost výroby, zejména soustředností, kolmostí a rovinností.

Rychlá návratnost

Systémy CHICK umožňují velmi výkoné, přesné a spolehlivé upnutí dílů, které díky svojí konstrukci značně zkrátí dobu návratnosti investice na její pořízení.

 


Nástavba

Každý podsystém pro polohování je přizpůsoben jednotlivci a je upraven a sestaveny podle velikosti a technických možností pracovního prostoru. Optimální struktura podsystému zahrnuje následující komponenty:


Čelisti a palety

Všestrannost systému Chick Indexer Subsytem je patrná i v množství příslušenství. K dispozici jsou sady čelistí pro dvojité nebo jednoduché upínání, upínací palety, čelisti s ocelovými hroty a modulární upínací desky QwikStak. Kromě standardní velikosti čelistí jsou k dispozici široké, vysoké nebo nadrozměrná varianty. Vždy vhodně navržené pro vaši aplikaci. Všechny verze lze opakovaně vkládat do systému. Výměna vždy proběhne v minutách na místo hodin.