Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Qwik Lok

QwikLOK je efektivní, jednoduše přizpůsobitelné řešení pro upínání dílů v malosériové a sériové výrobě.

Jedním z klíčových rysů je rychlá výměna, obrobitelných čelistí umožňující upnutí rozmanitých tvarů. Systém se vyznačuje vysokou opakovatelností upnutí, individualitou a rychlostí seřízení. Tím je možné zkrátit seřizovací časy, náklady a stresy.

Všestrannost systému QwikLOK je patrná i v množství příslušenství. K dispozici jsou sady čelistí pro dvojité nebo jednoduché upínání, upínací palety, čelisti s ocelovými hroty a modulární upínací desky QwikStak. Kromě standardní velikosti čelistí jsou k dispozici široké, vysoké nebo nadrozměrná varianty. Vždy vhodně navržené pro vaši aplikaci. Všechny verze lze opakovaně vkládat do systému. Výměna vždy proběhne v minutách na místo hodin.


Rychlé nastavení

Přesné uložení přináší úsporu peněz a času při každém seřizování a to díky integrovaným výstupkům na čelistech a protilehlých pouzdrech v základním těle systému. Pohyblivé čelisti se jednoduše vysouvají nahoru a dolů rukou bez použití síly.

Vícečetné upínání

Díky kompaktní konstrukci umožňuje systém QwikLOK dvojité či vícenásobné upínání dílů. To vede k výraznému zvýšení produktivity výroby.


Velké spektrum nástavbových čelistí a příslušenství

Všestrannost systému QwikLOK je patrná i v množství příslušenství. K dispozici jsou sady čelistí pro dvojité nebo jednoduché upínání, upínací palety, čelisti s ocelovými hroty a modulární upínací desky QwikStak. Kromě standardní velikosti čelistí jsou k dispozici široké, vysoké nebo nadrozměrná varianty. Vždy vhodně navržené pro vaši aplikaci. Všechny verze lze opakovaně vkládat do systému. Výměna vždy proběhne v minutách na místo hodin.