Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Rastrové desky

Rastrové závitové desky CHICK z šedé litiny pro vyšší výkony. Už žádné časově náročné a nákladné vyrovnávání - ať už pro systémy CHICK OneLOK, QwikLOK, Indexer nebo vlastní zařízení od jiných výrobců.

Montáž a umístění zařízení dle alfanumerického klíče, přesné ocelové vložky s průměrem 12H7 a spodními závity M12 poskytují rychlost a spolehlivost upnutí v každé řadě.


Bloky

Bloky jsou vyrobené, vysokopevnostních hliníkových hranolů, které můžete k deskám připevnit jako speciální modulární komponenty. Bloky jsou přizpůsobeny rastrovým deskám a jsou polohovány a upevněny kolíkovými šrouby.

Šrouby

Montážní šrouby M12 mají vysoce přesné broušené rozměry, který zaručuje vysokou opakovatelnost a přesnost polohování. Jsou zvláště vhodné pro použití pro bloky, ale i pro ostatní modulární upínací komponenty.

 

 


Efektivní výměna

Každodenní využití vyžaduje maximální všestrannost bez ohledu na to, zda jde o velké obrobky a desky, svěráky nebo výrobní přípravky. Desky CHICK nabízí maximální využití pro opakované přepínání, seřizování a čistotu. Mimochodem, to neplatí pouze pro kompatibilní upínací systémy CHICK. Vlastní, již existující upínače nebo jiné upínací prostředky lze rychle přizpůsobit těmto deskám. Každodenní použití tak může přijít s celou řadou jednoduchých řešení pro složité úkoly.