Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Naše výrobní možnosti

Mezi námi nabízenými službami je na čelních pozicích zakázková výroba strojních součástí. Vždy klademe největší důraz na kvalitu vyrobených dílců za příznivé ceny v dohodnutých termínech.

Soustružení a frézování obráběných dílů provádíme na nejmodernějších CNC obráběcích strojích značek Mori Seiki / DMG Mori a Doosan, která umožňují velmi progresivní, přesné a vysoce produktivní obrábění. Na všech CNC strojích jsme schopni vyrábět jak velké série, tak i kusovou výrobu s velkou rozměrovou přesností. Pro lepší produktivitu a efektivitu výrobního procesu máme instalováno robotické pracoviště s 6-ti osým robotem Motoman.

Tvarovou a rozměrovou přesnost našich výrobků deklarujeme měřícími protokoly z automatického 3D měřícího stroje Zeiss se skenovací hlavou.

 

Našim zákazníkům nabízíme kompletní službu od nákupu materiálu až po dodání dílců.

Dle požadavku zákazníka jsme schopni zajistit standartní tepelné a povrchové úpravy obrobků, svařování a broušení u našich partnerů.

 

Našimi rozměrovými limity dílců pro frézování jsou 1000 x 560 x 510 mm. U soustružení jde o rozměry Ø 365 mm a délka 700 mm.