Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Naše výrobní možnosti

Mezi námi nabízenými službami je na čelních pozicích zakázková výroba strojních součástí. Vždy klademe největší důraz na kvalitu vyrobených dílců za příznivé ceny v dohodnutých termínech.

 

Soustružení a frézování obráběných dílů provádíme na nejmodernějších CNC obráběcích strojích značek Mori Seiki / DMG Mori a Doosan, která umožňují velmi progresivní, přesné a vysoce produktivní obrábění. Na všech CNC strojích jsme schopni vyrábět jak velké série, tak i kusovou výrobu s velkou rozměrovou přesností. Pro lepší produktivitu a efektivitu výrobního procesu máme instalováno robotické pracoviště s 6-ti osým robotem Motoman.

Tvarovou a rozměrovou přesnost našich výrobků deklarujeme měřícími protokoly z automatického 3D měřícího stroje Zeiss se skenovací hlavou.

 

Našim zákazníkům však nabízíme kompletní služby od nákupu a řezání materiálu až po povrchové a tepelné úpravy finálních výrobků.

 

V kooperaci s našimi dodavateli jsme schopni dále zajisti broušení, popisování dílů laserem či svařování dílů a konstrukcí.

Maximální frézovaný dílec, který jsme schopni obrobit na jedno upnutí je 1000x560x510mm. U soustružení se jedná o dílec o Ø365mm a délce 700mm.