Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Upínání rotačních dílců

Z důvodu kompletní nabídky upínacích systémů pro CNC obráběcí stroje, jsme do naší nabídky zařadily i sklíčidla a upínací systémy pro upínání rotačních dílců.  Společnost Autogrip je jedna z těch, která splňuje vysokou kvalitu, životnost a spolehlivost svých produktů ruku v ruce s příznivou prodejní cenou.

V nabídce této společnosti nechybí silová průchozí i neprůchozí sklíčidla, sklíčidla s rychlovýměnným systémem čelistí, speciální sklíčidla, kleštinové upínače nebo hydraulické válce. Většina sklíčidel má standardní rozhraní pro vkládání metrických nebo palcových čelistí a tím jsme schopni při výměně sklíčidla zaručit využití již zákazníkem používaných čelisti, kleštin a atd..

Součástí dodávky můžou být i redukční matice nebo prodloužení, tahové tyče a vodící trubky nebo speciální sklíčidlové dorazy, vnitřní výplachy, kontroly založení dílů a atd.. Velice rádi nabídneme i různé dorazové a polohovací přípravky pro zakládání odlitků s možností upínání za hladké plochy nebo pomocí zakusovacích grippů a zubů.

Všechny upínače i hydraulické válce prochází testování v testovací laboratoři společnosti vlastnící všechny potřebné certifikáty.

Proč tedy Autogrip?

  • Vlastní konstruční oddělení - možnost kompletního návrhu upnutí dílce včetně všeho nutného příslušenství. 
  • Velká škála upínačů a válců - jednočelisťové až šestičelisťové upínače, průchozí i neprůchozí, velikosti od 3" do 79", velké i malézdvihy, hydraulické, pneumatické i ruční ovládání.
  • Rychlé dodání a kvalitní servis - na všechny produkty je plná záruka, většina produktů je skladem u výrobce.

 


ZKOUŠKA DYNAMICKÉ UPÍNACÍ SÍLY

ZKOUŠKA TĚSNOSTI OLEJE PŘI DYNAMICKÉM POHYBU

  • Křivka upínací síly v závislosti na rychlosti otáčení získaná pomocí silového senzoru za daných testovacích podmínek.
  • Únik oleje z válce se měří při různých rychlostech otáčení, aby se zajistil jeho nulový únik při různých podmínkách obrábění


O SPOLEČNOSTI AUTOGRIP MACHINERY

Společnost Autogrip byla založena v roce 1989 na Tchaj-wanu. Výrobní továrna se nachází ve střední části Tchaj-wanu a zabírá přibližně 10.000m2 výrobní plochy na moderních CNC obráběcích strojích.
Naše produktové řady se zaměřují zejména na silová upínací sklíčidla, rotační hydralucké válce a automatické upínací systémy.

Všechny produkty Autogrip jsou navrženy a vyrobeny v našem výrobním závodě, včetně tepelného opracování a povrchových úprav. Tím můžete docílit, že naše výrobky mají vysokou odolnost proti opotřebení zajišťující vysokou tuhost a přesností při upínání obrobků.

Naše společnost má velice dobrou pověst v poskytování optimalizovaných řešení a servisu pro upínání obrobků.
 

OBCHODNÍ FILOZOFIE AUTOGRIPU

S integritou a odhodláním poskytujeme profesionální produkty a služby pro naše zákazníky.