Rychlý kontakt: +420 381 214 452

Úvodní článek - Homepage

Vítejte na stránkách společnosti MT-TECH CZ s.r.o..

Společnost MT-TECH CZ, s.r.o., byla založená v roce 2013 za účelem poskytování služeb zákazníkům v oblasti dodávek technologií pro třískové obrábění na CNC obráběcích strojích a v oblasti zakázkové výroby dílců. Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme se začali zabývat konstrukcí příslušenství obráběcích, jednoúčelových strojů, jejich komponentů a kompletními dodávkami příslušenství, včetně jeho instalace a uvedení do provozu. V uvozovkách se dá říci, že "kde končí standardní katalogové položky, tam my začínáme".

Díky této spolupráci jsme na trh uvedli vlastní příslušenství k obráběcím strojů pod značkou CNCPRO.

Prakticky od začátku našeho podnikání úzce spolupracujeme se společností Walter Bautz GmbH, díky níž máme pro Českou a Slovenskou Republiku výhradní zastoupení firem CHICK - výrobce stacionárních upínačů, MITEE BITE - výrobce upínacích segmentů a UAYR - výrobce kamerových systémů. Nedílnou součástí námi dodávaných příslušenství jsou i držáky nástrojů M.T. Marchetti, sklíčidla a upínače pro rotační součásti AUTOGRIP a flexibilní chladící systémy JETON.

Díky vlastním výrobním prostředkům jsme schopni nabízet a praktikovat zakázkovou výrobu dílců, včetně povrchových úprav a výstupní kontroly na 3D měřícím souřadnicovým stroji. Pro výrobu používáme moderní CNC obráběcí stroje stroje od světových výrobců.

Společnost MT-TECH CZ, s.r.o., byla založená v roce 2013 za účelem poskytování služeb zákazníkům v oblasti dodávek technologií pro třískové obrábění na CNC obráběcích strojích a v oblasti zakázkové výroby dílců. Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme se začali zabývat konstrukcí příslušenství obráběc...

číst více